1388,01,31

برای اولین بار آلبوم پاپ «بنیامین» با عنوان« 88» به طور هم‌زمان در ایران و کشورهای مختلف منتشر می‌شود.


محسن رجب‌پور مدیر شرکت هنری ترانه شرقی که هم اکنون برای بازدید از مراکز فرهنگی و دانشگاهی در آمریکا به سر می‌برد در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی فارس گفت: این اثر که محصول مشترک شرکت ترانه شرقی و آوای نکیساست، با مجوز وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی، هفته آینده در بازار موسیقی منتشر خواهد شد.
وی افزود: این آلبوم که اولین اثر بنیامین بعد از حدود سه سال و نیم است شامل 17 قطعه متنوع است.
مدیر شرکت ترانه شرقی با اشاره به نحوه انتشار این اثر بیان داشت:این آلبوم با عنوان اولین اثر فارسی‌زبان هم‌زمان در ایران و سراسر دنیا برای ایرانیان مقیم کشورهای دیگر از طریق یک کمپانی آمریکایی منتشر خواهد شد.
رجب‌پور ادامه داد: طبق هماهنگی‌های به عمل آمده این کمپانی آمریکا که وظیفه انتشار این آلبوم را در دنیا بر عهده دارد ، تلاش می‌کند این اثر را برای فروش بر روی یکی از سایت‌های معتبر موسیقی قرار دهد تا همه علاقمندان که دسترسی به فروشگاه‌های ایرانی ندارند، بتوانند در هر جای دنیا آن را تهیه نمایند.
وی درباره نحوه انتشار این آلبوم در ایران بیان داشت:آلبوم «88» به صورت کاست،سی‌دی به همراه یک پاکت مقوایی و یک بسته فرهنگی که شامل پوستر از عکس خواننده و دفترچه است ، در ایران منتشر می‌گردد.
رجب پور در خاتمه خاطر نشان کرد: با صرف هزینه بسیار هماهنگی‌های زیادی را برای خرید سی دی اصل انجام داده‌ایم .

ایشان در رابطه با کپی شدن اثر پس از انتشار خاطر نشان شدند که هماهنگی های لازم با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شده و وب سایت هایی که این آلبوم را بصورت رایگان و غیر رسمی برای دانلود قرار دهند پس از چند ساعت سریعاً فیلتز خواهند شد .

این آلبوم هفته ی آینده در سراسر دنیا منتشر خواهد شد .
احتمال 99% یکشنبه منتشر می شود !!!