1388,05,08

در حال حاضر گروه آریان، رضا صادقی، بنیامین بهادری، احسان خواجه‌ امیری، علیرضا قربانی، حمید عسگری و محسن یگانه آماده اجرای کنسرت هستند اما سالنی که مناسب برگزاری این کنسرت‌ها باشد موجود نیست.

فعالیت‌های شرکت ترانه شرقی به خاطر شرایط فعلی به حداقل رسیده است و به همین دلیل لغو کنسرت‌های موسیقی در بلاتکلیفی قرار گرفته است.
محسن رجب‌پور مدیرعامل شرکت ترانه شرقی گفت: هیچ‌کدام از برنامه‌ریزی‌های این شرکت که قرار بود در فصل تابستان برقرار باشد انجام نشد.
وی گفت: متاسفانه وزارت کشور از همکاری با گروه‌های موسیقی در مورد اختصاص تالار بزرگ کشور برای اجرای برنامه همکاری لازم را انجام نمی دهد و تا جایی که ما می‌دانیم یکی از معاونین این وزارتخانه با برگزاری کنسرت در سالن وزارت کشور مخالفت کرده است.
رجب‌پور با تاکید بر سرخوردگی هنرمندان به خاطر شرایط موجود موسیقی در کشور افزود: هنرمند دچار سرخوردگی می‌شود وقتی که ساعاتی مانده به اجرای کنسرت مجوزش را لغو می‌کنند نمی توان به اجرای برنامه امیدوار بود.
وی افزود : در حال حاضر گروه آریان، رضا صادقی، بنیامین بهادری، احسان خواجه‌نوری، علیرضا قربانی، حمید عسگری و محسن یگانه آماده اجرای کنسرت هستند اما سالنی که مناسب برگزاری این کنسرت‌ها باشد موجود نیست. اما امیدواریم که تا پایان تابستان امکان برگزاری کنسرت برای گروه آریان و بنیامین را فراهم کنیم.
مدیرعامل ترانه شرقی در پایان از انتشار دو آلبوم جدید توسط این شرکت خبر داد و گفت: قرار است این آلبوم از گروه «دایتس» و یک آلبوم پیانو بدون کلام با نوازندگی علی زرکف به زودی وارد بازار شود.